100 баллов Порівняйте абсолютне видовження латунного та сталевого дротів однаковоїдовжини та

площі перерізу, якщо на дроти діють однакові сили розтягу.

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Алена.

Ответ: абсолютне видовження латунного дроту у 2 рази більше, ніж сталевого

Объяснение: Див. додаток


Отвечает Седой Макс.

Ответ: в 2,1 раза.

Объяснение:

Дано:

lл=lcт

Sл=Sст

Fл=Fст

Eл=100гПа

Ест=210гПа

-----------------

Δlл/Δlст-?

σ=Еε

Ел*εл=Ест*εст

lл=lст

ε=Δl/l

Ел*Δlл=Ест*Δlст

Δlл/Δlст=Ест/Ел=210/100=2,1 раза