Визначте жорсткість пружини. 8. Старий комод масою 45 кг рівномірно тягнули по підлозі,

використовуючи ремінь. На скільки видовжився ремінь, якщо його жорсткість складає 18 кН/м, а коефіцієнт тертя між Комодом і підлогою складає 0,2. Яка початкова довжина ременя, якщо під час руху довжина складала 75.5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Владислав.

Ответ:

l1=kl2 - umg/k l1=0.75 m

Объяснение:

F пружності = F тертя ковзання

F пружності = kx x = l2-l1

F тертя ковзання = uN N=mg

umg=k(l2-l1)