Тіло рухається зі швидкістю 36км/год. Який імпульс цього тіла, якщо його маса 20 грамів?


Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Настя.

Дано:

m = 20 г = 0,02 кг

v = 36 км/ч = 10 м/с

_________________

Найти: p - ?

Решение:

Импульс тела:

р = m · v = 0,02 · 10 = 0,2 кг · м/с

Ответ: 0,2 кг · м/с