Якій кількості електронів відповідає заряд тіла, який дорівнює –80×10^-12 Кл? Запиши лише числове

значення відповіді в одиницях вимірювання системи СІ

Ответы на вопрос

Отвечает Рассказова Марина.

Ответ:

q = N*e;

N = q/e, де е = 1,6*10^-19 Кл.

N = -80×10^-12/ 1,6*10^-19 = -5×10^8 ну оце кількість електронів, а як записати числове значення в одиницях сі, я без поняття, sorry....