7. За який найменший час світло проходить шматок скла товщиною 0,1 м? Абсолютний показник

заломлення скла 1,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанен Макс.

Ответ:

0,15м

Объяснение:

S1=c*t/n

t=S1*n/c

0,1*1,5/3*10^8=0,15*10^-8 с

S2=c*t

3*10^8*0,5*10^8=0,15м