Дві кулі із зарядами -0,6 мкКл і +5,4 мкКл взаємодіють між собою із силою 7,29 мН. Знайдіть на якій

відстані вони знаходяться один від одного? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Билый Сергей.

Ответ: 2м

Объяснение:

Дано:

q1=-0,6мкКл=-0,6*10⁻⁶Кл

q2=5,4мкКл=5,4*10⁻⁶Кл

F=7,29мН=0,00729Н

--------------------

r-?

F=kq1q2/r²

Отсюда r=√kq1q2/F=√9*10⁹*0,6*10⁻⁶*5,4*10⁻⁶/0,00729=2м