Дві однакові кульки, заряджені однойменними зарядами 6 мкКл і 4 мкКл, розташовані на відстані 2 м.

З якою силою вони взаємодіють між собою? СРОЧНО!!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Ответ: 54мН

Объяснение:

Дано:

q1=6мкКл=6*10⁻⁶Кл

q2=4мкКл=4*10⁻⁶Кл

r=2м

---------------------

F-?

F=kq1q2/r²=9*10⁹*6*10⁻⁶*4*10⁻⁶/2²=0,054Н=54мН