+3-10-6 Кл та –9:10-6 Кл, піднесли одна до одної. чому дорівнюе після дотику заряд перщої кульки.


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Айда.

Ответ:

-3*10⁻⁶ Кл

Объяснение:

+3*10⁻⁶ + (-9*10⁻⁶)= -6*10⁻⁶ Кл (общий заряд)

-6*10⁻⁶/2= -3*10⁻⁶ Кл (получил каждый)

=======================