Коли до батареї акумуляторів приєднали резистор опором 8 Ом, сила струму в колі дорівнювала 0,5 А,

а коли приєднали резистор опором 4 Ом, сила струму зросла до 0.8 А. Визначте внутрішній опір батареї.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Відповідь:

0.615 Om

Пояснення:

I1=ERC/R1+r          I2=ERC/R2+r         ERC⇒constanta, тоді порівняємо струм в першому випадку і в другому.

запишемо так:0,5=ЕРС/8+r  ⇒0.8=ЕРС/4+r        0.5(8+r)=0.8(4+r)⇒4+0.5r-3.2+0.8r⇒1.3r=0.8        r=0.8/1.3=0.615