Чому дорівнює маса олов'яного солдатика об'ємом 20 см3? Густина олова 7 300 кг/м3.


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

V = 20 см³

ρ = 7300 кг/м³ = 7,3 г/см³

--------------------------------------

m - ?

m = V · ρ

m = 20 см³ · 7,3 г/см³ = 146 г

* * * 7300 кг/м³ = 7300 · 10³ г / (10² см)³ =

= 7300 · 10³ г / (10²)³ см³ =

= 7300 · 10³ г / 10⁶ см³ =

= 7300 г / 10³ см³ = 7,3 г/см³ * * *