Знайдіть об'єм свинцевої кулі масою 9г. p=11300кг/м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Замалиев Рафаэль.

Ответ:

Объяснение:

m = 9 г

ρ = 11,3 г/см³

V - ?

================

V = m / ρ = 9 / 11,3 ≈ 0,8 см³