Знайдіть електричний заряд 25 електронів


Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

Ответ:4*10^-18 Кл

Объяснение: q=ne=25*1,6 *10^-19Кл=40*10^-19Кл=4*10^-18 Кл

1,6 *10^-19Кл - заряд 1 электрона, пост. величина