Яка кількість теплоти необхідна для того, щоб повністю розплавити 2кг льоду, взято за температуру

-10°с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лихтар Матвей.

Ответ: 722кДж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

t1=-10°C

t2=0°C

с=2100Дж/кг°С

λ=3,4*10⁵Дж/кг°С

===============

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)+λ*m=2100*2*(0+10)+3,4*10⁵*2=722000Дж=722кДж