Визначте потужність машини яка піднімає молот масою 400 кг на висоту 95 см 100 разів за дві хвилини


Ответы на вопрос

Отвечает Чертовской Миша.

Ответ:

Объяснение:

N = A/t = mgS/ t

m = 400 кг

g = 10 м/с2

S = 0.95м*100 = 95 м

t = 2*60 сек = 120 сек

N = 400*10*95 / 120 = 4000*95/120 = 12 667 Ватт = 12,7 кВт