Чому дорівнює внутрішня енергія 8 моль одноатомного газу при температурі 30 °С?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Герман.

Ответ:

Объяснение:

Внутрішня енергія одноатомного ідеального газу залежить тільки від його температури і кількості речовини. Вона визначається формулою:

U = (3/2) * n * R * T

де U - внутрішня енергія, n - кількість речовини (у молях), R - універсальна газова стала (8,31 Дж / моль * К), T - температура (у К).

Потрібно перевести температуру в кельвіни:

T = 30 + 273,15 = 303,15 К

Підставимо значення до формули:

U = (3/2) * 8 * 8,31 * 303,15 ≈ 93225 Джабо ≈ 93,2 кДЖ

Отже, внутрішня енергія 8 моль одноатомного газу при температурі 30 °C дорівнює близько 93,2 кДж.

Отвечает Мишков Алексей.

Ответ:

Для розв'язання цього завдання можна використати формулу для внутрішньої енергії ідеального газу:

U = (3/2) nRT

де n - кількість речовини (в молях), R - універсальна газова стала, T - температура.

Замінюємо значення і знаходимо внутрішню енергію:

U = (3/2) * 8 моль * 8.31 Дж/(моль·К) * (30 + 273) К = 9345.6 Дж

Отже, внутрішня енергія 8 моль одноатомного газу при температурі 30 °С дорівнює 9345.6 Дж.

Объяснение: