Яка потужність двигуна ввімкненого в нормальну напругу (220 вольт), і силою струму 4 кіло ампери.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Ян.

Ответ:

880 кВт

Объяснение:

U=220 B    I=4000 A    P=?

===

P=U*I=220*4000=8.8*10⁵ Вт