7. Чому дорівнює період обертання гвинта гелікоптера, якщо за 20 с він здійснює 400 обертів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Елена.

Ответ:

0.05 c

Объяснение:

t=20 c    N=400   T=?

===

T=t/N=20/400=0.05 c

====================