Під час роботи теплового двигуна використано 1,5 кг дизельного палива. При цьому двигун виконав

корисну роботу, що дорівнює 21 МДж. Обчисліть ККД двигуна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лифанова Валерия.

Ответ: 30%

Объяснение:

Дано:

m=1,5кг

А=21МДж

q=46МДж/кг

============

η-?

η=Ап/Аз=21/(46*1,5)=0,3*100%=30%