Тіло вагою 410 Н рівномірно зі швидкістю 2,5 м/с підняли на необхідну висоту за 11 с. Як змінилася

потенціальна енергія тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Алёна.
P=410 H
v=2,5 м/с
t=11 сек
Eп-?
Eп=mgh
P=mg=410/10=41кг(m)
Ek=mv^2/2=41*6,25/2=128,125Дж
Ek=Ep=128,125Дж
Ep=mgh
h=Ep/mg=128,125/41*10=0,3125 Дж