Скільки потрібно спалити природного газу щоб отримати 66 МДж теплоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Дано:

Q = 66 МДж = 66 · 10⁶ Дж

q = 44 · 10⁶ Дж/кг

______________

m - ?

Q = q · m

m = Q / q

m = (66 · 10⁶ Дж · кг) / (44 · 10⁶ Дж) = 1,5 кг