Допоможітььь пж срочноо 1) Два тіла масаю 4 кг і 10 кг рухаються назустріч зі швидкостями 6 м/с і

3 м/с відповідно. Після взаємодії перше тіло зупинилося. . Яку швидкість набуло друге тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Відповідь:

Можно кінетичну енергію застосувати ..

Пояснення:

За законом збереження кінетичної енергії:

(1/2)  m1  v1^2 + (1/2)  m2  v2^2 = (1/2) m1  0^2 + (1/2)  m2  vf^2,

де m1 і m2 - маси першого та другого тіл, v1 і v2 - їх початкові швидкості, vf - швидкість другого тіла після взаємодії.

Після підстановки відповідних значень, отримаємо:

(1/2)  4  6^2 + (1/2)  10  3^2 = (1/2) 4  0^2 + (1/2)  10  vf^2

72 + 45 = 5vf^2

vf^2 = 117/5

vf = sqrt(117/5) ≈ 7.67 м/с

Отже, швидкість, яку набуло друге тіло, була близькою до 7.67 м/с.