Комп'ютерний диск обертається із частотою 600 обертів за хвилину. Яка швидкість точок, які

знаходяться на обод диска радіусом 15 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Василий.

Ответ:

v = 2pR / T = 2pR * n

n = N / t = 600 / 60 = 10

T = t/N = 60 / 600 = 0.1

v = 6.28 * 0.15 / 0.1 (или умножить на 10) = 9.42 м/с