Яку кількість теплоти отримано під час конденсації водяної пари масою 500гр що мала початкову

температуру 100 радіусів Цельсія? СРОЧНОООО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сахарова Мария.
За формулою кількості теплоти. виділилася при конденсації пари.
Q= - r * m. (r-питома теплота пароутворення води=2,3*10^6Дж / кг, m-маса=0,5 кг .мінус, так як енергія виділяється і внутрішня енергія - зменшується).
Q= - 2,3*10^6*0,5= - 1,15*10^6Дж. (виділиться 1,15 МДж (мегаджоулів)