Для переміщення бруска масою 5кг. по горизонтальнiй поверхні треба прикласти силу 8Н. Якою буде

сила тертя, якщо на брусок поставити вантаж масою 7кг. Прискорення вільного падіння вважати рiвним 10м/с². рашутист вагою 900н спускається з тим парашутом Чому дорів с​

Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Иван.

Ответ:F=m(мю)N=>N=mg

F=m(мю)×mg

m(мю)=F/mg=6/3×10=0,2

3+4=7

F=m(мю)×mg=0,2×7×10=14H

Объяснение: