Якого прискорення набуває тіло масою 250 г внаслідок дії сили 20 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Батракова Алиночка.

Дано:

m = 250 г

Fₓ = 20 H

---------------------

aₓ - ?

СИ:

m = 0,250 кг

Решение:

aₓ = Fₓ / m

aₓ = 20 / 0,250 = 80 м/c²

Ответ: аₓ = 80 м/c²