3 Чому дорівнює абсолютний показник заломлення деякого середовища, якщо світло поширюється в

ньому зі швидкістю 2,0.108 м/с? А 0,7 6 1,2 в 1,5 г1,8

Ответы на вопрос

Отвечает Нагірняк Ірина.

Ответ:

в

Объяснение:

v = 2,0·10⁸ м/с

с = 3·10⁸ м/с - скорость света в вакууме

n - ?

==========

n = c / v = 3·10⁸ / 2,0·10⁸ = 1,5