Яка кількість теплоти потрібна щоб розплавити 375г золота, взятого при температурі 25° даю 50

балов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мозжерина Алина.

Ответ:

Дано:

m - 375 г. = 0,38 кг

t1= 25°C

t2=1064°C

c= 130Дж/кг×°C

лямда- 67000 Дж/кг

Знайти :

Q

Объяснение:

Q=Q1 +Q2

Q1= m×c ×(t2-t1) = 0,38 ×130 (1064-25) = 51327 Дж

Q2= лямда × m= 67000 × 0,38 = 25460 Дж

Q= Q1+Q2= 51327 + 25460 =76787 Дж