яку енергію необхідно витратити, щоб 0,4 т скипидару, взятого при температурі кипіння, перетворити

на пару? Питома теплота пароутворення скипадару 300 кДж/ кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Женя.

Ответ: 120000кДж

Объяснение:

Дано:

m=0,4т                     400кг кг    

λ=300кДж/кг    

------------------

Q=?

Q=m*λ=400*300=120000кДж