Футболіст за матч пробігає 20 км.Визначити його швидкість,якшо матч триває 1,5 год? 7клас!Поможіть

будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Аня.

Ответ:

Объяснение:

V= S/t

20/1.5=13*(1/3)=13.3(3) км/год

Отвечает Сучкова Саша.

Ответ:

13

Объяснение:

потрібно скільки він пробіг поділити на час