Допоможіть будь-ласка, даю 100 балів!!!!! Тільки виконайте правильно!!! Тіло масою 0,1 кг. яке

кинули вертикально вниз з висоти 20 м. з швидкістю 10 м/с. , упала на Землю з швидкістю 20 м/с. Визначити роботу сили опору повітря.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудабаев Тамерлан.

h=(V²-Vo²)/(2a)

20=(20² - 10²) / 2a

40a=300

a=300/40=30/4=7,5 м/с²

Fтяж - Fcопр=ma

mg - Fc=ma

Fc=m(g-a)

Fc=0,1*(9,8 - 7,5)=0,23 Н

A=Fc*h=0,23*20=4,6 Дж.  Это ответ.