Соленоїд площею перерізу 5 см2 має N = 1200 витків. При силі струму I = 2 А індукція магнітного

поля всередині соленоїда B = 0,01Тл. Знайти індуктивність соленоїда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ворнаков Егор.

Ответ:

3 мГн

Объяснение:

S=5*10⁻⁴ м²    N=1200    I=2 A     B=0.01 Тл    L=?

===

L=ΔФ/Δt=B*S*N/I=0.01*5*10⁻⁴*1200/2=3*10⁻³ Тл

===============================