Лапка для висмикування цвяхів є важіль з плечима 2,5 см і 45см. Для того, щоб висмикнути цвях, до

кінця великого плеча довелося докласти силу 20Н. Визначте силу, яка утримує цвях у дошці.

Ответы на вопрос

Отвечает Конев Дмитрий.

Ответ:

360 Н

Объяснение:

Дано:

l1= 2,5 см = 0,025 м

l2= 45 см = 0,45 м

F2=20 H

F1 - ?

Розв'язання

F2\F1=l1\l2

F1=F2-l2\l1

F1=20*0,45\0,025 = 360 H