СРОЧНО, ДАМ 80 БАЛОВ Задача 1) У кого зі спортсменів більша швидкість: у футболіста, який за матч

у середньому пробігае 9990 м, чи у велосипедиста, який має швидкість 8 м/с? Задача 2) Людина запізнюєтся на поїзд. До станції можна дістатися, рухаючись або 2 км по втрамбованій дорозі зі швидкістю 5 км/год, або 1,6 км по некошеному лузі зі швидкістю 4 км/год. Який шлях обрати? ВНИМАНИЕ, нужно росписать, а не одну цыфру логикой

Ответы на вопрос

Отвечает Толоконникова Алина.

1) Довжина матчу 90хв переведемо у секунди це буде 5400с . 9990:5400=1,85(м/с)

8-1,85=6,15

Відповідь:У футболіста у 6,15 разів менша швидкість ніж у велосипедиста.

2) 2:5=0,4 (год)

1,6:4=0,4(год)

Відповідь: неважливо якою дорогою бігти бо час і першого і другого варіантів збігаються.

якось так