Жаттығу 3.1 1. Газға 5 кДж жылу мөлшері берілгенде, ол 2 кДж жұмыс атқарды. Газдың ішкі энергиясы

калай өзгерді? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышева Ариша.

Ответ:

Q-5кДж

А-2кДж

U-?

Формула: U=Q+A

Шешуі: U=5+2=7

Жауабы: 7

Объяснение:

егер бұл 8сынып термодинамиканын 1 заңы деген тақырыпта болса осылай болу керек