Берілген t = 20°C T-? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куралес Миха.

Менің түсінгенімше 20 град цельсийді Фаренгейт немесе Кельвинге аудару керек

Фаренгейтке аударсақ:20°C=32+1,8*20°=68°F

Кельвинге аударсақ 20°С=273,16+20=293,16К