Залізну деталь масою 1 кг, нагріту до температури 90 °С, опустили в воду масою 1 кг за температури

15 °С. Визначте, яка температура встановиться, якщо теплообміном з навколишнім середовищем можна знехтувати. Питома теплоємність води становить 4200 дж: питома теплоємність заліза становить 460 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Жека.

Ответ:

22,4°C

Объяснение:

Дано:

с1=460Дж/кг°С

m1=1кг

t1=90°C

c2=4200Дж/кг°С

m2=1кг

t2=15°C

=========

t-?

Q1=Q2

c1m1(t-t1)=c2m2(t2-t)=>

t=(c2m2t2+c1m1t1)/(c1m1+c2m2)=

=(4200*1*15+460*1*90)/(460*1+4200*1)=22,4°C