СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!! ЧЕРЕЗ 10 МИН ЗДАВАТЬ!!!!!!!!!! Як зміниться температура латунної заготовки

масою 2 кг, якщо їй передати таку саму кількість теплоти, яка йде на нагрівання води масою 880 г від 50 до 100 градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Joldibaeva Anel.

Ответ:

231°С

Объяснение:

Кількість теплоти, яка йде на нагрівання води:

Q=cm(t2-t1)=4200Дж/кг°С*0,88кг*(100-50)=184800Дж

Зміна температури латунної заготовки:

∆t=Q/(cm)=184800Дж/(400Дж/кг°С*2кг)=231°С