Як зміниться температура латунної заготовки масою 2 кг, якщо їй передати таку саму кількість

теплоти, яка йде на нагрівання води масою 880 г від 50 до 100 градусів? ДОПОМОЖІТЬ ТРЕБА ТЕРМІНОВО

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Злата.

Ответ:

Объяснение:

Специфічна теплоємність води дорівнює близько 4,186 Дж/(г·°C).

Специфічна теплоємність латуні дорівнює близько 0,38 Дж/(г·°C).

Ми знаємо масу води (880 г) та масу латунної заготовки (2 кг). Тепер ми можемо використовувати наступний закон теплового обміну:

Q = m * c * ΔT,

де:

Q - теплота,

m - маса матеріалу (в кількості грамів),

c - специфічна теплоємність матеріалу,

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

Для води:

Q_вода = 880 г * 4,186 Дж/(г·°C) * (100°C - 50°C) = 184,592 Дж.

Тепер ми знаємо, що ця кількість теплоти буде передана воді. Оскільки ця кількість теплоти також буде передана латунній заготовці, можемо визначити, на скільки підвищиться її температура:

Q_латунь = m_латунь * c_латунь * ΔT_латунь,

де ΔT_латунь - зміна температури латуні.

184,592 Дж = 2 кг * 0,38 Дж/(г·°C) * ΔT_латунь,

Перепишемо це рівняння та розв'яжемо для ΔT_латунь:

ΔT_латунь = 184,592 Дж / (2 кг * 0,38 Дж/(г·°C)) ≈ 244,105°C.

Отже, температура латунної заготовки підвищиться на приблизно 244,105 градусів Цельсія, якщо їй передати ту саму кількість теплоти, що й на нагрівання води від 50°C до 100°C.

Отвечает Shvets Katya.

Ответ:

231°С

Объяснение:

1) Кількість теплоти, яка йде на нагрівання води:

Q=cm(t2-t1)=4200Дж/кг°С*0,88кг*(100-50)=184800Дж

2) Зміна температури латунної заготовки:

∆t=Q/(cm)=184800Дж/(400Дж/кг°С*2кг)=231°С