автомобіль 58. Автобус, рухаючись рівномірно, подолав 4,5 км за 5 хв, а легковий - 300 м за 10 с.

Який транспорт рухався швидше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорина Александра.

Для визначення, який транспорт рухався швидше, нам спершу потрібно перевести відстані та часи в одну систему одиниць вимірювання. Давайте переведемо обидва відстані в метри та обидва часи в секунди.

1 км = 1000 м

4,5 км = 4,5 * 1000 м = 4500 м

5 хв = 5 * 60 с = 300 с

300 м = 300 м

10 с = 10 с

Тепер ми можемо порівняти швидкості обох транспортних засобів. Швидкість розраховується як відстань, подолана за одиницю часу:

Швидкість автобуса: 4500 м / 300 с = 15 м/с

Швидкість легкового автомобіля: 300 м / 10 с = 30 м/с

Отже, легковий автомобіль рухався швидше, оскільки його швидкість була 30 метрів на секунду, в той час як швидкість автобуса становила 15 метрів на секунду.