СРОЧНО!!!! Скільки міді, взятої при температурі плавлення, можна розплавити, передавши їй

кількість теплоти 256 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

1,42кг

Объяснение:

Дано:

Q=256кДж

q=180кДж/кг

========

m-?

Q=mq=>

m=Q/q=256/180=1,42кг