У спирт температурою 15 С опустили свинцевий циліндр масою 500 г і температурою 75 С. В результаті

встановилася температура 25 С. Якою була маса спирту? СРОЧНО !!!!ДАЮ 100 БАЛІВ !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Ольга.

Ответ:

0,14кг

Объяснение:

Дано:

с1=2500Дж/кг°С

t1=15°C

c2=140Дж/кг°С

m2=500г=0,5кг

t2=75°C

t=25°C

============

m1-?

Q1+Q2=0

c1m1(t-t1)+c2m2(t-t2)=0

m1=- (c2m2(t-t2))/(c1(t-t1))=

=- (140*0,5(25-75))/(2500(25-15))=

=0,14кг