ПОМОГИТЕ!!СРОЧНО!!!У залізний чайник масою 1.2 кг налили 2л води з темп. 20°с. У воду опустили

алюмінівий циліндр нагрітий до +125 градусів. У результаті температура води встановилася +25 градусівC. Яку масу має циліндр? Дайте полное решения!

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Ответ:

Дано:

m1=1.2кг

c1= 460Дж/кг*⁰С

m2=2л=2кг

t2=20⁰C

c2=4200Дж/кг*⁰С

t3=125⁰C

c3=920Дж/кг*⁰С

t=25⁰C

Знайти - m3

Розв'язання

Q¹=c¹m¹дельта t¹= 4200 Дж/кг*⁰C×2кг×20⁰C=168000Дж

Q²=c²m²дельта t² = 920Дж/кг×⁰C × x × 100⁰C

m=pV=320×0.2=64 кг