срочно. в залізному баку масою 5 кг знаходиться 20 кг води при 0°C і 6 кг льоду при цій же

температурі. Скільки водяної пари треба ввести в бак щоб розтопити лід і нагріти воду до 70° C?

Ответы на вопрос

Отвечает Тащилова София.

Ответ:

4 кг

Объяснение:

m₁=5 кг

c₁=460 Дж/(кг*°С)

m₂=20 кг

c₂=4200 Дж/(кг*°С)

T₁=0°C; ΔT₁=70-0=70 °С

T₂=100°C; ΔT₂=100-70=30 °С

m₃=6 кг

θ=70° C

λ=340 kДж/кг

r=2300 кДж/кг

m₄      ?      m₄=Q/(r+c₂*ΔT₂)=(ΔT₁*(m₁*c₁+(m₂+m₃)*c₂)+m₃*λ)/(r+c₂*ΔT₂)=

(70*(5*460+(20+6)*4200)+6*340000)/(2,3*10⁶+4200*30)=4 кг