З якою швидкістю має рухатись електрон щоб його імпульс дорівнював імпульсу фотона з довжиною хвилі

250 нм.

Ответы на вопрос

Отвечает Журкин Марк.

Дано

L=250*10^-9м

h=6.626*10^-34 Дж*с

m=9.1*10^-31kg

р1=р2=р

v-?

p=h/L=mv

v=h/Lm= 6.626*10^-34/250*10^-9*9.1*10^-31=2912.5 m/c