Укажи, на якій висоті (в км) над поверхнею Землі прискорення вільного падіння в 16 разів менше, ніж

на земній поверхні? Радіус Землі 6400 км. Відповідь подати у вигляді цілого числа без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ:

Объяснение:

g = 1/ R^2

обратно пропорц квадрату расстояния

R^2 = 1/g

R = √1/g = √1/16 = 1/4

ответ: на расстоянии 4 радисов Земли

4*6400 = 4*600 +4*400 = 2400+ 1600 = 2560