на провідник в якому протікає струм 2.0А магнітне поле з індукцією 0.2 Тл діє силою 0.08Н L=90⁰

визначити довжину активної частинки провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

0,2м

Объяснение:

Дано:

I=2A

B=0,2Тл

F=0,08H

a=90°

=======

L-?

F=BILsina=>

L=F/(BIsina)=0,08/(0,2*2*2)=0,2м