Визначте роботу електричного струму в лампі за 1 хв,якщо напруга 12В,а сила струму 250 мА. Яку

потужність має електричний струм?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

t=60c

U=12B

I=250*10^-3A

A-?

P-?

P=UI=12*0.25=3Вт

A=Pt=3*60=180Дж