Определи радиус чертового колеса, если его корзины один полный оборот совершают за 15 мин. Скорость

корзин 0,2 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Ваня.
Для цього завдання, ми можемо використати співвідношення між швидкістю \(v\), радіусом \(r\) і періодом обертання \(T\) для об'єкта, що рухається по колу. Відомо, що швидкість руху корзин дорівнює 0,2 м/с, а період обертання одного повного оберту дорівнює 15 хвилин або 900 секунд.

Співвідношення між цими величинами подане формулою:

\[v = \frac{2\pi r}{T},\]

де \(v\) - швидкість, \(r\) - радіус, а \(T\) - період обертання.

Ми можемо переписати це рівняння для \(r\):

\[r = \frac{v \cdot T}{2\pi}.\]

Підставляючи дані, ми отримуємо:

\[r = \frac{0.2 \cdot 900}{2\pi} \approx \frac{180}{\pi} \approx 57.3\text{ м}.\]

Отже, радіус чертового колеса приблизно 57.3 метра.
Отвечает Гайнанова Кристина.
ЗА 15 МИН МОЖЕТ ЗА 900 СЕК