Велосипедист проїхав 3км зі швидкістю 3 1/3 м/с.За який час проїхав велосипедист?


Ответы на вопрос

Отвечает Логинова Ангелина.

Ответ:

Для того, щоб знайти час, за який велосипедист проїхав 3 кілометри зі швидкістю 3 1/3 метра на секунду, спершу перетворимо швидкість в м/с на десятковий дріб.

3 1/3 м/с = 3 + 1/3 = 10/3 м/с

Тепер можемо знайти час, який велосипедист витратив, використовуючи формулу:

Час = Відстань / Швидкість

Час = 3 км / (10/3 м/с) = 3 км / (10/3) с = 3 км * (3/10) с = 0.9 години

0.9 години дорівнює 54 хвилинам, оскільки одна година має 60 хвилин, тому велосипедист проїхав цю відстань за 54 хвилини.

Объяснение:

Ми перетворили швидкість велосипедиста на десятковий дріб:

3 1/3 м/с = 3 + 1/3 = 3.33 м/с

Далі ми використовуємо формулу:

Час = Відстань / Швидкість

Підставимо значення:

Час = 3 км / 3.33 м/с

Поділимо 3 км на 3.33 м/с, щоб отримати час:

Час = (3 км) / (3.33 м/с) ≈ 0.9 години

Щоб перевести години на хвилини, помножимо 0.9 години на 60 (оскільки у одній годині 60 хвилин):

0.9 години * 60 хв/година = 54 хвилини

Отже, велосипедист проїхав 3 кілометри при швидкості 3 1/3 м/с за 54 хвилини.