Траса, яку має проїхати автомобіль, складається із двох ділянок рівної довжини: шосе, по якому

автомобіль їде зі швидкістю 90 км/год, і ґрунтова дорога, по якій автомобіль їде зі швидкістю 15 км/год. Якою є середня швидкість руху автомобіля на всій трасі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатова Катя.

Ответ:

52,5 км/год

Объяснение:

(90+15)÷2=105÷2=52,5

Отвечает Савосин Арсений.

Відповідь: 52,5 Км/Год

Пояснення: Треба (90+15)=буде 105 і 105:на 2=52,5 Км/Год